Liigu edasi põhisisu juurde
Testimine kaasates erivajadustega inimesi
Kasutaja ja kasutajakesksus
Millega tuleks arvestada, kaasates testimisse erivajadustega inimesi
Kui testitakse laiale sihtrühmale suunatud keskkonda, oleks mõistlik testimisse kaasata ka erivajadustega inimesi. Erivajadusi ja nende vorme on tohutult palju, kuid olenevalt testitavast keskkonnast ning testimise eesmärgist, on oluline moodustada võimalikult kompaktne valim.
Microcopy ehk pisitekstid
Kasutaja ja kasutajakesksus
Mis on microcopy ehk pisitekst ja kuidas seda kirjutada
Veebilehe või äpi kasutajakogemusest rääkides keskendutakse tavaliselt navigatsioonile ja infoarhitektuurile, visuaalsele disainile, kasutajaliidese jms. Sageli jääb tähelepanuta üks väga oluline kasutajakogemuse komponent – pisitekst. Vaatame lähemalt, mis iseloomustab head pisiteksti ja kuidas seda kirjutada.
Kriisiaja kogemused, teenusedisain ja kontaktivabad teenused
Uudiste arhiiv
Kuidas Eesti ettevõtted oma teenused kriisi ajal ümber kujundasid
COVID-19 viirus lõi paljudel ettevõtetel segamini kõik 2020. aasta plaanid. Uurisime Kuld Arturilt, MyFitnessilt ja Poke Bowlilt, milline on olnud nende kogemus ja kuidas on uues olukorras teenuse ümberkujundamise kaudu leitud uued lahendused teenuse pakkumise jätkamiseks.
E-poe arendus Trinidad Wiseman
Tehnoloogia ning lahendused
E-pood otse pakist või rätseplahendusena?
E-kaubanduse näol on tegemist kõige kiiremini kasvava jaeturuga, mille müük peaks ennustuste järgi 2020. aastal jõudma 4,135 triljoni dollarini. Kuidas otsustada, milline e-poe lahendus valida oma ettevõttele? Räägime veebipoodide erinevatest võimalustest, toome välja eelised ja puudused.
Sailing map Kaur Klaamann
Uudiste arhiiv
Kaugtöökogemused jahi pardalt
Tänapäeval on kaugtööst saanud üha levinum alternatiiv traditsioonilisele kellast kellani kontoritööle. Käesolevas blogipostituses tutvume Kaur Klaamanniga, Atlassiani konsultandiga Trinidad Wisemanis, kes täidab 2018. aasta suvest oma igapäevaseid tööülesandeid purjejahi pardalt ning räägib meile oma põneva loo.
Testimine IT projektides
Tarkvara projektide juhtimine ja tellimine
Testimise roll arendusprotsessis
Kvaliteetne tarkvara koosneb lõppkasutaja ja tellija vaatevinklist vaadatuna paljudest erinevatest aspektidest. Näiteks sõiduauto puhul on lisaks heale välimusele, mis on tähtis enamikule kasutajatest :), olulisteks kriteeriumiteks veel kasutusmugavus, ergonoomika, töökindlus, hooldusarvete suurus ja muu taoline. 
Siseveeb
tööriistad ja tarkvara
Siseveebi uuendamine 
Ettevõtte kasvades on oluline, et sisekommunikatsiooni toetaks hästitoimiv siseveeb, mis aitab hoida kogu vajaliku info viimaste uuendustega ühes kohas. Ühtlasi võimaldab siseveeb head ülevaadet kõigist puhkusel või lähetusel viibijatest, aitab jagada uudiseid, protsessikirjeldusi ning kõike põnevat, mis ettevõtte sees on toimumas.
Kaugtöötoad-Trinidad_Wiseman
Kasutaja ja kasutajakesksus
Virtuaalsed töötoad kui tee online-tulevikku
Edu tiivustab neid, kes suudavad muutlikes oludes kohanduda. Üks viis, kuidas ettevõtte kõik osapooled saaksid korraga joonduda ühiste eesmärkide ja ärivajaduste taha, on läbi ühiste töötubade. Kuidas aga on võimalik töötubasid läbi viia kaugkontorist ja kui tõhusad need õigupoolest on?
Teenusedisain
Kasutaja ja kasutajakesksus
Kuidas luua kontaktivabasid teenuseid?
Viimastel kuudel räägitakse üha enam kontaktivabadest teenustest. Ettevõtetel, kelle teenus on alati olnud kontaktivaba, läheb tänases turusituatsioonis kindlasti paremini. Neil, kes on siiani pakkunud ainult letiteenust, on olukord keeruline. Loe meie blogist, kuidas luua kontaktivabasid teenuseid.
Tujud ja tunded Neuro UX
Kasutaja ja kasutajakesksus
Meil kõigil on tujud ja tunded - kuidas me seda kasutajatestides mõõdame?
Turule tekib aina rohkem brände, mis pakuvad hulganisti erinevaid digilahendusi. See tekitab igas pakkujas küsimuse, kuidas oma toote või teenusega sellest valikust esile kerkida? Kas pelgalt kasutamismugavusele keskendumine enam aitab, et oma kasutajad üles leida ja hoida?
Disain ja animatsioonid
Kasutaja ja kasutajakesksus
Kuidas elavdada oma disaini animatsioonidega?
Me kõik kasutame iga päev mitmeid digitaalseid keskkondi. Kas sulle ei tundu, et enamus neist on pisut külmad ja staatilised? Liikuv graafika suudab kanda endas palju informatsiooni ja illlustratsioone kasutatakse sageli, et teksti lihtsamini seeditavaks muuta. Graafikale liikumise andmine on veelgil väärtuslikum ja aitab sõnumit paremini edastada.
Kaugtöö väljakutsed
Kasutaja ja kasutajakesksus
Kuidas kodukontoris ellu jääda nii, et ka töö saaks tehtud?
Paljud tänapäeva ettevõtted lubavad oma töötajatel aegajalt kodukontoris töötamist, kuidas aga peavad hakkama saama need, kes ootamatult on suunatud kodukontorisse ning kelle jaoks on see olukord täiesti uus? Paljud online tööriistad aitavad kodukontoritöö efektiivsemaks muuta ja hoida fookus tööl.
Asu TWN blogi jälgima