Liigu edasi põhisisu juurde
Inimesed osalevad töötoas ning arutlevad nõuete ja protsesside üle.
Atlassian lahendused
Neli põhjust, miks alustada uue infojuhtimise süsteemi kasutuselevõttu analüüsist
Kus peitub analüüsi võlu? Võtsime sellele küsimusele vastamiseks aluseks mitte IT-valdkonnas tegutseva kliendi projekti näite ning toome selle põhjal välja neli mõtet, miks võiks uue tugisüsteemi kasutuselevõtu eel panustada nõuete analüüsi.
Intelex Insight-i logo ja Trinidad Wiseman-i logo
Uudised
Trinidad Wiseman omandas strateegilise osaluse Baltimaade suurimas Microsofti ärianalüütika ettevõttes Intelex Insight
Trinidad Wiseman omandas 47% osaluse Baltimaade suurimas Microsofti BI platvormile ja Power BI-le spetsialiseerunud andmeteaduse, ärianalüütika ja masinõppe ettevõttes Intelex Insight. Tehingu tulemusena saab Intelex Insightist Trinidad Wisemani masinõppe ja ärianalüütika keskus, mis võimaldab viimasel pakkuda oma klientidele uusi andmeteadusel põhinevaid teenuseid.
inimene ja vormid
Kasutaja ja kasutajakesksus
Ligipääsetavus veebis: üks vorm sobib kõigile?
Pea igal veebilehel peitub mõni väiksem või suurem vorm ning nende puhul on palju, mida valesti teha. Ligipääsetavuse seisukohast on oluline, et vormi täitmine oleks lihtne ja arusaadav ning et seda saaks läbida klaviatuuriga ja erinevate tugitehnoloogiate, näiteks ekraanilugeja abil. Käesolevas postituses vaatame, kuidas seda tagada.
projektide tiimid kontoris tööd tegemas
Tarkvara projektide juhtimine ja tellimine
Millega peaksid arvestama, kui plaanid projektides inimeste vahetust?
Trinidad Wisemanis on meie eesmärgiks pikaajalised partnerlussuhted. See tähendab praktikas aastaid sama ärivaldkonnaga tegelemist ning kliendile lahenduste pakkumist. Tarkvara arendajate poolt vaadatuna võivad sellised pikad projektid aeg-ajalt tekitada väsimust konkreetsest projektist või tehnoloogiast. Appi tuleb rotatsioon.
inimene hindamas, kas tema veeb vastab ligipääsetavuse kriteeriumitele
Kasutaja ja kasutajakesksus
Sinu veeb ei vasta ligipääsetavuse (WCAG) kriteeriumitele – meie arendajad annavad nõu, kas teha vana korda või luua uus
Kui sinu veeb ei vasta veel WCAG 2.1 standardi AA tasemele, siis on sul 2 varianti: kas arendada täiesti uus leht, mis vastab kohe ligipääsetavuse kriteeriumitele või uuendada olemasolevat (front-endi facelift). Käesolevas blogis aitame sul arendajate abiga selgusele jõuda, kumb lahendus sobib kõige paremini sinu jaoks.
illustratsioon, kus inimene istub arvuti taga ja suhtleb koostöö osas erinevate osapooltega
Tarkvara projektide juhtimine ja tellimine
Millega arvestada, kui plaanid tellida osa arendust allhankena ja kuidas koostööst maksimumi võtta?
Kas lahendada väljakutsed majasiseselt või anda need väljapoole - see võib olla peadmurdev küsimus. IT-lahenduste keerukuse kasvades, vajaduse suurenedes eriteadmiste järgi ning ajalise surve tõttu projektid kiiremini lõpule viia, pöördub üha enam ettevõtteid IT-süsteemide arendamiseks partnerite poole.
Illustration of scattered pieces of information moving to Jira. Old pink background.
Atlassian lahendused
Tech Group tööprotsessid Jiras – kuidas toimus tarkvaraarendust toetava töövahendi rakendamine masinaehitusettevõttes?
Tech Group case study seeria teises osas lähemalt juttu juurutuse tehnilisest poolest - põhistruktuurist, tööde ülevaadetest, automaatikatest ja lisarakendustest. Ühtlasi saame teada, mida soovitavad Tech Group osakonnajuhid ettevõtetele, kes kaaluvad Jira rakendamist.
illustratsioon värvilisest maailmast kujutab naist värviliste prillide ja värviliste juustega
Kasutaja ja kasutajakesksus
Ligipääsetavus veebis: värviline maailm
Lülitume taaskord ligipääsetavuse teemadele ja keskendume ühele olulisimatest alustaladest veebidisainis – värvidele. Seoste loomisel ja info edastamisel ei tohi toetuda ainult värvile, sest me kõik näeme värve veidi erinevalt ning mõnele on nende eristamine raskem kui teisele. Milliseid loovaid lahendusi kasutada?
Darja Prants portree
Kasutaja ja kasutajakesksus
Inimkeskne disain kui arenduskulude vähendaja
Korraldasime Proto avastustehases Trinidad Wisemani Inspiratsioonipäeva. Vaata 15-minutilist video ettekannet ja saa inspiratsiooni! Meie disainer Darja Prants räägib, milline on disaini mõju projekti edule ja eelarvele ning annab nõu, kuidas pakkuda oma klientidele inimkeskset disaini.
Tööintervjuu TWNis, arendaja tööd tegemas arvutis ja TWNi tiim istumas TWNi sildi juures
TWN Life
Kuidas muuta värbamisprotsess mugavaks ja mõnusaks nii kandidaadile kui tööandjale?
Trinidad Wisemani (edasidi TWN) värbaja Liis Rillo annab põgusa ülevaate IT-sektori tööturust ja tutvustab värbamisprotsessi TWNis. Liis räägib ka sellest, kuidas mõlemal osapoolel pinged maha võtta nii, et värbamine kulgeks kõigi jaoks mugavalt ja mõnusalt.
Abstraktne illustratsioon eri suuruses ruudustike ja (geomeetriliste) kujunditega. Kujundite värvid - punane, erinevad lillakad toonid. Taustavärv - hallikaslilla.
Atlassian lahendused
Kui e-kirjade jutulõimed operatiivset tegutsemist ei soodusta...
Tech Group case study seeria esimeses osas räägivad masinaehitusettevõtte osakonnajuhid protsessi haldamise meetoditest, mis ettevõtte kasvades ebaefektiivseks muutusid. Saame teada, millistele valupunktidele oli vaja leida uusi lahendusi ja kuidas mitte IT-ettevõttes uue tarkvara juurutamisele agiilselt läheneti.
Priit koos koer Lexiga
TWN Life
TWN Life: meie vanemarendaja: „Kõige tabavamalt iseloomustavad mind 2 sõna - raamistikuagnostiline ja bugidiagnostiline.“ 
Jätkame blogisarjaga TWNLife, kus teeme tutvust Trinidad Wisemani (edaspidi TWN) andekate tiimiliikmetega erinevatest rollidest. Seekord rääkisime meie vanemarendaja Priiduga tema karjäärist ja hobidest ning küsisime sekka ka lõbusaid vimkaga küsimusi. 
Asu TWN blogi jälgima