Liigu edasi põhisisu juurde
Illustratsioon tsentraalsest ressursihaldusest
Atlassian lahendused
Kas projektid lähevad sageli üle tähtaja? Saame teada, kuidas ressursi- ja ajahaldust Jiras tõhusamalt korraldada
Jira piletid, töövood ning visuaalsed vaated aitavad hõlpsasti saada ülevaadet tööde hetkeseisust. Projektijuhtimise perspektiivist võib aga ainuüksi tööde ülevaadetest vajaka jääda, kui puudub arusaam töötajate töökoormusest. Järgnevas artiklis kirjeldame, kuidas Activity Timeline toetab ressursihaldust ja aja jälgimist Jiras.
sertifikaadid ja SK logo
Tehnoloogia ning lahendused
SK ID Solutions digitaalse e-teeninduse arendus
Koostöös SK-ga asusime looma e-teeninduse keskkonda, mis võimaldab klientidel luua uusi ja hallata olemasolevaid tellimusi. Kuna turvalisusteenustel on palju nõudeid ja ainult tellimuse esitamisest reeglina ei piisa, seadsime eesmärgiks ka SK majasiseste spetsialistide igapäevategevuste optimiseerimise. Loe SK e-teeninduse portaali projektilugu.
Inimesed ronivad mäest üles, ja aitavad üksteist
Tarkvara projektide juhtimine ja tellimine
Organisatsiooni arendamine digipöörete õnnestumiseks – vajalike võimekuste perspektiiv
Tunned oma ärivaldkonda hästi, kuid IT arendustest tead vähem? Meie uus blogi aitab sul mõista, milline organisatsiooni struktuur aitab edukalt IT arendustteostada. Trinidad Wisemani analüüsi ja teenusedisaini tiimijuht Kaarel Koosapoeg jagab oma teadmisi ja praktilisi näpunäiteid. Loe lähemalt ja avasta, kuidas viia oma IT projektid järgmisele tasemele.
Foto Saalest Trinidad Wisemanist ja Kristist Elisast, rohelisel taustal
UX/UI Disain
Kuidas aitasime Elisa Eestil UX/UI disaini abil nende esindused paberivabaks muuta  
Kuidas digimuutus aitab meil hoida metsa ja vältida asjade kuhjumist? Loe meie uuest blogiartiklist Elisa hiljutise eduloo ehk paberivaba esinduste projekti kohta ja saa lähemalt teada. Intervjueerime Elisa projektijuht-analüütikut Kristi Kirsmani ja Trinidad Wisemani kasutajakogemuse disainerit Saale Truud, kes mõlemad mängisid projektis võtmerolli.
Visuaal, kus on Trinidad Wisemani ja Helmese esindajad
Uudised
Trinidad Wiseman liitub Helmese grupiga 
Eesti juhtiv tarkvaraarendusettevõte Helmes sõlmis kokkuleppe, et omandada 75% osalus Trinidad Wisemanist. TWN jätkab oma tegevust iseseisva ettevõttena ja oma nime all olemasoleva juhtkonnaga.
Rohelisel taustal kaks kätt ja seinale on kirjutatud: UI was here
UX/UI Disain
10 õppetundi, kuidas disaini ja analüüsi ühildamine parandas projekti kvaliteeti
Kas sinu projekt kannatab, kuna disainerid ja analüütikud töötavad eri rütmis ja selge ühise arusaamata? Kui tiimiliikmed ei tee omavahel piisavalt koostööd, võivad tekkida viivitused, valestimõistmised ja projekti kvaliteet langeb. Blogipostituses pakume ühe kliendiprojekti näitel välja 10 praktilist lahendust ja hulga näpunäiteid, kuidas selliseid probleeme vältida.
Illustratsioon Atlassiani toodetest Tartu Linnavalitsuses
Atlassian lahendused
Kuidas Atlassiani lahendused Tartu Linnavalitsuse tööprotsesse toetavad
Tartu Linnakantselei andmehaldusjuht Getter Kartau ning Tartu Linnavalitsuse IT-süsteemihalduse osakonna liikmed Margo Martis ning Tanel Käomets avaldavad, milliseid Atlassiani tooteid ja lahendusi kasutavad Tartu Linnavalitsuse osakonnad oma igapäevaste toimingute toetamiseks. Muuhulgas toome näiteid protsesside automatiseerimisest ning Atlassiani pilveplatvormil majutuvate andmete varundamisest.
Pilt Eesti traditsioonidest: rahvariietes paar tantsib rahvatantsu, teine paar istub saunas, üks inimene suusatab ja teine jalutab metsas.
Kasutaja ja kasutajakesksus
Olemasoleva süsteemi uuendamine Turismiinfosüsteem 2.0 projekti näitel
Täna läks laivi tuliuus www.visitestonia.com veebileht. Oma blogis räägime Visit Estonia veebilehe ning selle sisuhaldussüsteemi uuendamise näitel, mida tähendab olemasolevast lahendusest uue versiooni loomine ning kuidas lahendada võimalikke väljakutseid. Projekti eesmärgiks oli luua uus kasutajasõbralik ja organisatsiooni ootusi juhtiv keskkond.
Hiigelsuur kasutajaliides, mis on nagu kahemeetrine plakat ja mille ees olevad inimesed klõpsavad selle linkide peale
Tehnoloogia ning lahendused
Meie õppetunnid Veera disainisüsteemi ehitamisel, 2. osa
Märtsis kirjutasime, kuidas alustasime koostöös RIAga Veera 1.0.0 disainisüsteemi arendust. Uuenenud platvorm pakub häid tööriistu e-teenuste arenduse lihtsustamiseks. Uues blogipostituses jätkavad meie spetsialistid projektikogemuste ja väljakutsete jagamist, keskendudes ligipääsetavusele, koodi komponentidele ja sisuloome strateegiatele.
Rohelise särgi ja lillade juustega naine, kelle särgile on kirjutatud admin, hoiab peast kinni
Tehnoloogia ning lahendused
Drupali admin liidese kasutajasõbralikkuse muutmise võimalused
Kas teadsid, et rohkem kui 14% maailma juhtivatest veebisaitidest kasutab Drupalit? Trinidad Wisemani Drupalile spetsialiseerunud Rakvere tiim uuris lähemalt tööriistu, millega muuta haldusliidest intuitiivsemaks ja kasutajasõbralikumaks. Tutvu lahendustega, mis annavad sisuhalduritele senisest suurema paindlikkuse.
sinine joonistus, mille keskel on arvuti Tag Manager'iga ja arvutist mõlemal pool rõõmsad inimesed
tööriistad ja tarkvara
8 vähemtuntud Google Tag Manageri nippi
Mida kliendid tahavad? Sellele igipõlisesele küsimusele aitab vastust leida Google Tag Manager. Meie UX/UI disainer Maris Jool kirjutab artiklis GTM-i vähemtuntud aspektidest, mille abil saad parandada sisustrateegiat, optimeerida kasutajakogemust ja rohkem aimu sihtrühma käitumisest.
Fotokollaaz teenusedisaini koolitusel osalejatest ja koolitajatest
Kasutaja ja kasutajakesksus
5 nädalaga teenusedisaineriks ehk kuidas Trinidad Wiseman väetab Eesti disainiteadlikkuse põldu
Meie uuest blogiartiklist saad teada, miks soovitame teenusedisaini koolitustel osaleda nii disaineritel kui ka mitte-disaineritel. Jagame klientide edulugusid: Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning EAS. Toome välja 6 peamist kasutegurit, mida saad edukalt rakendada nii disaini kui ka teistes valdkondades. Meil on hea meel, et möödunud aastal aitasime teenusedisaini teadlikumaks koolitada enam kui 400 inimest.
Asu TWN blogi jälgima