Liigu edasi põhisisu juurde

Kuidas Atlassiani lahendused Tartu Linnavalitsuse tööprotsesse toetavad

Tartu Linnakantselei andmehaldusjuht Getter Kartau ning Tartu Linnavalitsuse IT-süsteemihalduse osakonna liikmed Margo Martis ning Tanel Käomets avaldavad, milliseid Atlassiani tooteid ja lahendusi kasutavad Tartu Linnavalitsuse osakonnad oma igapäevaste toimingute toetamiseks. Muuhulgas toome näiteid protsesside automatiseerimisest ning Atlassiani pilveplatvormil majutuvate andmete varundamisest.

Tutvume Mert Unsaliga: esineja konverentsil Atlassian Põhja-Euroopas 2024 ja lahenduste vaneminsener Atlassianis

4. aprillil korraldab Trinidad Wiseman konverentsi Atlassian Põhja-Euroopas 2024, mis on ainulaadne ja oluline kohtumispaik Atlassiani entusiastidele. Programmis on mitmekülgsed klientide edulood ja spetsialistide esitlused, mis aitavad sügavuti mõista ning ära kasutada Jira ja Confluence'i võimalusi IT teenuste halduse valdkonnas. Järgnevas intervjuus tutvume konverentsi esineja Mert Unsaliga ning saame teada, mis on tema roll Atlassianis, millega ta tegeleb vabal ajal ning mida võime oodata tema esitluselt.

Kolm võimalust kuidas konfiguratsioonihalduse andmebaas oma ettevõtte protsesside ja ärieesmärkide heaks tööle panna

Millal on mõistlik rakendada konfiguratsioonihalduse andmebaas ehk CMDB? Kuidas luua maksimaalselt väärtust teenusehalduse tarkvara ja CMDB kooslusest? Kuidas haakub küberturvalisus ja CMDB? Mida võtta arvesse andmebaasi rakenduse valikul? Järgnevas artiklis leiame vastused küsimustele ning toome näiteid, kuidas CMDB aitab ärieesmärke saavutada.

Jira juurutamine fintech-ettevõtte äriarenduse- ja tugitiimides: Bondora lugu

Bondora Jira kasutuselevõtuga kaasnes kaks paralleelset väljakutset – migreerida finantstehnoloogia ettevõtte 15-aastane ajalugu Asanast Jirasse ning tuua tiimid võimalikult sujuvalt ühelt platvormilt teisele. Järgnevalt räägime lähemalt, miks otsustas Bondora Jira kasuks ning kuidas juurutusprotsessi teostasime. Ühtlasi avaldame, milliseid tehnilisi lahendusi rakendasime ning millised on turundus- kliendikogemuse- ja finantstiimi senised kogemused Jiraga. 

Eesti infoturbestandardi rakendamine Atlassiani toodetega

Eesti infoturbestandard (E-ITS) on eestikeelne ja Eesti õigusruumile vastav alus infoturbe käsitlemiseks, mille missioon on arendada ning edendada Eesti avaliku sektori asutuste, aga ka erafirmade infoturbe taset. Järgnevas postituses tutvume lähemalt E-ITS olemuse ja rakendamiseks vajalike toimingutega ning selgitame hüpoteetilise teenuse näitel, kuidas standardi meetmeid Atlassiani toodetega teostada. 

Soovid oma kõige vingemad Jira ideed ellu viia? Vaatame, kuidas ScriptRunner for Jira enda jaoks tööle panna

Kas oled kunagi mõelnud, et kuidas Jira projekti piletitüüpide kasutamist kasutajate põhiselt piirata? Või kuidas alampiletite ajalogisid Epic piletisse summeerida? Järgnevalt kiikame ScriptRunner for Jira (Data Center) võlumaailma - loe lähemalt ja avasta läbi inspireerivate kasutuslugude, kuidas ühe populaarseima Jira rakenduse abil eriti vingeid lahendusi luua.