Liigu edasi põhisisu juurde

Selles sektsioonis kajastatavad teemad on front-end arendus, back-end arendus, huvitav tehnoloogia ja tööd lihtsustavad lahendused

SK ID Solutions digitaalse e-teeninduse arendus

Koostöös SK-ga asusime looma e-teeninduse keskkonda, mis võimaldab klientidel luua uusi ja hallata olemasolevaid tellimusi. Kuna turvalisusteenustel on palju nõudeid ja ainult tellimuse esitamisest reeglina ei piisa, seadsime eesmärgiks ka SK majasiseste spetsialistide igapäevategevuste optimiseerimise. Loe SK e-teeninduse portaali projektilugu.

Kuidas orienteeruda andmeanalüütika maailmas: mõisted, andmete migratsioon ja ristkasutus

Tänapäeva tehnoloogiarikkas ärimaailmas on andmeanalüütika kriitilise tähtsusega, sest võimaldab organisatsioonil teha informeeritud otsuseid ning parandada seeläbi ettevõtte efektiivsust ja konkurentsivõimet. Käesolevas artiklis teeme tutvust andmete migreerimisega seotud oluliste mõistete ja protsessidega, et aidata sul paremini orienteeruda andmeanalüütika põnevas maailmas.

Drupal kui võimekas ja paindlik abimees ettevõtte digimuutuse väljakutsetes

Kujutle, et seisad silmitsi uue väljakutsega - ettevõtte digimuutusega. Tehnoloogia pakub võimsaid tööriistu, mis võivad aidata saavutada sinu ettevõtte eesmärke. Drupal on üks neist laialdaselt levinud ja tuntud tehnoloogiatest. See avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem on üle maailma ettevõtetes kasutusel, pakkudes kindlat ja turvalist platvormi digitaalsete lahenduste arendamiseks.