Liigu edasi põhisisu juurde
Trinidad Wiseman logo

Trinidad Wiseman viis lõpuni ühinemise ema- ja tütarfirma vahel

Marko Nemberg

Eesti juhtivaid kasutajakogemuse disaini, kasutajakeskse arenduse ja ärianalüüsi ettevõtteid Trinidad Wiseman viis lõpuni ühinemise, mille käigus liideti üheks juriidiliseks isikuks emaettevõte Trinidad Consulting OÜ ja selle poolt eelneval aastal sajaprotsendiliselt omandatud tütarettevõte Wiseman Interactive OÜ.

 

Alates 03.09.2017 on emafirma uueks ärinimeks Trinidad Wiseman OÜ. Olulisi muudatusi ja tagajärgi ühinemine kummagi ettevõtte koostööpartneritele ja klientidele kaasa ei too.

Wiseman Interactive OÜ on ühinemise tagajärjel äriregistrist kustutatud ja kogu tema vara, sealhulgas kõik lepingud ning nendest tulenevad õigused ja kohustused, läksid üle Trinidad Wiseman OÜ-le kui üldõigusjärglasele.

 

Trinidad Wiseman OÜ jätkab oma äritegevust ja koostööd partneritega tänaseks päevaks väljakujunenud põhimõtete alusel. Ühinemisel on olnud märkimisväärne mõju äritulemustele ja ambitsioonidele. Trinidad Wisemani tegevjuhi Ander Tenno sõnul on ühinemine andnud väga tugeva sünergilise efekti. „Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga oleme kasvanud enam kui 30%. Käesoleva aasta käibeks prognoosime 3,5 miljonit eurot.

 

Kätte on jõudnud ilmselt põnevaim aeg meie ettevõtte ajaloos. Oma pingutustega soovime peagi jõuda punkti, kus suurte ja ühiskondlikult oluliste projektide teostamine on meie jaoks igapäevane nähtus. Just oma ambitsioonide tõttu võtsime eelmise aasta lõpus prioriteediks sisemiste töövahendite ja äriprotsesside arendamise, et suurprojektide teostamist, personali arengut ning uute spetsialistide palkamist paremini toetada“, selgitas Tenno.

 

Tarkvaraarenduse juhi Marko Leppiku sõnul on edu taga suurepärane meeskond ning väga häid spetsialiste võib leida üpris üllatavatest kohtadest. „Meie töötajate arv on kasvanud aastaga üle 30%, jõudes 70 inimeseni.

 

Lisaks Tallinna peakontorile palkame spetsialiste juurde ka enda Rakvere harukontorisse, kus töötab täna ca 15 inimest. Lääne-Virumaal on tegelikult palju väga heal tasemel eksperte, kes ei soovi kolida Tartusse ega Tallinnasse“, rääkis Leppik.

 

Trinidad Wiseman OÜ on Eesti juhtivaid kasutajakogemuse disaini, kasutajakeskse arenduse ja ärianalüüsi ettevõtteid, kelle klientide hulka kuuluvad muuhulgas Tallink, City24, Tallinna Kaubamaja, Elisa, Telia, Riigi Kinnisvara, Töötukassa, Bigbank, Hooandja, erinevad arendusettevõtted, Tallinna Ettevõtlusamet, EL institutsioonid Sloveenias, Luksemburgis ja Iirimaal ning paljud Eesti ministeeriumid ja muud riigiasutused.

 

 

 

Lisa kommentaar

Plain text

  • HTML elemendid keelatud.
  • Automaatne rea- ja lõiguvahetus
  • Veebilehtede aadressid ja e-posti aadressid muutuvad automaatselt linkideks.